© Sitenin her hakkı Saklıbahçe Restaurant'a aittir. İçerik izinsiz olarak kopyalanamaz .Ana Sayfa            Hakkımızda            Mutfağımız            Bölgemiz Hakkında          Foto Galeri          Etkinlikler         Ulaşım        İletişim
    Kazdağları´nın güzelliği ile bezenmiş, emek ve mücadele ile işlenmiş, manzarası doyumsuz, suyu kesintisiz, havası ve insanı güzel, tarih kokan, zeytinden bereketini, incirden tadını alan bir güzel diyar var ki Güre´ye gelenlerin mutlaka ziyaret ettiği bir köy, ÇAMLIBEL. Yeşile doymak ve körfezi yüksekten seyretmek için ideal bir yer.  
    Çamlıbel´in en nezih ve özel mekanlarından birisi de "Saklı Bahçe"... Farklı bahçe tasarımı ile Uzakdoğu´nun nostaljisini yaşatan Saklı Bahçe, birbirinden güzel lezzetleriyle kaliteli bir restaurant.
   Kaplıcaları ile ünlü deniz kenarındaki Güre, Altınoluk ve Akçay arasındaki yol üzerinde olup, 2007 yılından sonra yapılan modern turistik termal tesisler ile dikkat çekmektedir. Dağ, deniz ve kaplıcanın bir arada olduğu ender yerlerden biridir. Kazdağları eteklerinde, Edremit Körfezi kenarında konumlanmıştır.Havası oksijen oranı cok yuksek olan kaz dağları sayesınde cok temizdır.
SAKLIBAHÇE RESTAURANT
Çamlıbel Köyü Güre / Edremit - BALIKESİR

Rezervasyon : 0 (266) 387 32 12 - 0 (534) 217 30 50